Середа, 24.04.2024, 04:36
Сайт 
Головна | Придбання автомобіля за рахунок коштів від оренди майна - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Придбання автомобіля за рахунок коштів від оренди майна (Придбання автомобіля за рахунок коштів від оренди майна)
Придбання автомобіля за рахунок коштів від оренди майна
ТерцентрКоростеньДата: Середа, 27.02.2013, 12:12 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Підскажіть будь ласка, чи має право установа використовувати кошти спец. фонду, отримані як плата за оренду майна, на придбання автомобіля?
Хто, що знає??
 
EVGENIYДата: Середа, 27.02.2013, 22:36 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 цього Кодексу) на:

покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (за рахунок надходжень підгрупи 1 першої групи);

організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 2 першої групи);

утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ (за рахунок надходжень підгрупи 3 першої групи);

ремонт, модернізацію чи придбання нових необоротних активів та матеріальних цінностей, покриття витрат, пов'язаних з організацією збирання і транспортування відходів і брухту на приймальні пункти (за рахунок надходжень підгрупи 4 першої групи);

господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв (за рахунок надходжень підгруп 2 і 4 першої групи);

організацію основної діяльності бюджетних установ (за рахунок надходжень підгруп 1 і 3 другої групи);

виконання відповідних цільових заходів (за рахунок надходжень підгрупи 2 другої групи).
 
EVGENIYДата: Середа, 27.02.2013, 22:37 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





стаття 51
9. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, стипендій, комунальних послуг та енергоносіїв.

Якщо такої заборгованості немає, розпорядник бюджетних коштів спрямовує 50 відсотків коштів на заходи, що здійснюються за рахунок відповідних надходжень, і 50 відсотків коштів - на заходи, необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою.

У такому разі розпорядник бюджетних коштів здійснює перерозподіл обсягів узятих бюджетних зобов'язань за загальним фондом бюджету для проведення видатків за цими зобов'язаннями із спеціального фонду бюджету.
 
tinamarДата: Середа, 03.04.2013, 22:39 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Підкажіть, будь-ласка, до якої групи власних надходжень  бюджетних установ відносяться надходження від продажу будівель і на які цілі установа може їх використовувати?
 
EVGENIYДата: Середа, 03.04.2013, 22:53 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





tinamar, а вы уверены что это собственные поступления???  surprised
 
EVGENIYДата: Середа, 03.04.2013, 22:55 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





25010400 
Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна)
 
EVGENIYДата: Середа, 03.04.2013, 22:58 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





скорее всего такие доходы должны зачислятся в бюджет во одному из таких видов
30000000 
Доходи від операцій з капіталом  
31000000 
Надходження від продажу основного капіталу  
31010000 
Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 
31010100 
Кошти від реалізації скарбів, які є пам'ятками історії та культури, майна, одержаного державою в порядку спадкування чи дарування  
31010200 
Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі  
31020000 
Надходження коштів від Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння  
31030000 
Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності
 
tinamarДата: Середа, 03.04.2013, 23:09 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





EVGENIY, не впевнена зовсім. С/ рада буде продавати нежитлові приміщення, які нічийні і будуть ставитися на баланс по коду 25010400, і керівник хоче надалі використати ці кошти для ремонту будівель сільської ради, а я не знаю де прочитати про це...
 
EVGENIYДата: Четвер, 04.04.2013, 00:01 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





tinamar, а слова крім нерухомого майна вас не пугают!
Я думаю что ремонт вы запланируете по 07 фонду по 010116, код 31010100 это по моему спецфонд бюджета и они упадут вам на котёл а с котла уже профинансируете свой ремонт! Это вот моё мнение хотя нужно глянуть 31010100 возможно расщепляется и вам только часть упадёт!
 
tinamarДата: Четвер, 04.04.2013, 21:41 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





EVGENIY, та лякають, але минулий рік в мене була схожа стуація  в іншій установі: тоді і виникло непорозуміння між казначейством і фінуправлінням: в казначействі сказали обліковувати по коду 25010400, а фінуправління по 31010200 чи 31010100 як Ви кажете. між собою по телефону вони узгодили, що буде код 25010400, а чому саме цей код не пам"ятаю

Добавлено (04.04.2013, 20:41)
---------------------------------------------
EVGENIY, телефонувала в казначейство, сказали, що надходження будівлі в натуральній формі буде по коду 25010400 по КФК 250404 КЕКВ 3110, а коли буде продаватися будівля тоді код доходу буде 31010200... :unsure:Може так бути?

EVGENIY, перенесіть будь-ласка моє запитання в якусь тему до будівель.


Повідомлення відредагував tinamar - Четвер, 04.04.2013, 22:15
 
EVGENIYДата: Четвер, 04.04.2013, 22:49 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Цитата (tinamar)
в натуральній формі буде по коду 25010400
я с этим тоже согласен!
Цитата (tinamar)
буде продаватися будівля тоді код доходу буде 31010200
и с этим согласен я это вчера и хотел сказать smile
и сегодня глянул код 31010200 зачисляется в загальный фонд месного бюджета 100%
 
EVGENIYДата: Четвер, 04.04.2013, 22:51 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





tinamar, сразу нужно было создавать тему, а не писать в тему не по теме smile вот такая вот тавтология, сообщения не переносятся!
 
tinamarДата: Четвер, 04.04.2013, 23:15 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





EVGENIY, спасибі, що підтвердили надані мені роз"яснення, то я вчора неправильно сформувала запитання.  За повідомлення жаль, що не можна перенести, то я шукала інформацію  по своєму запитанню, так і вийшло, що написала тут tomato
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Придбання автомобіля за рахунок коштів від оренди майна (Придбання автомобіля за рахунок коштів від оренди майна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: