П`ятниця, 19.04.2024, 04:47
Сайт 
Головна | ПОСТАНОВА від 22 жовтня 2008 р. N 943 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » ПОСТАНОВА від 22 жовтня 2008 р. N 943 (Про економію державних коштів, обмеження)
ПОСТАНОВА від 22 жовтня 2008 р. N 943
tinamarДата: Субота, 24.11.2012, 16:16 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





В мене не прийняли документи на реєстрацію ( придбання меблів для дитячого садка) посилаючись на цю постанову. Почитала. але в цій постанові йдеться мова за державні кошти, про обмеження придбання за рахунок місцевого бюджету не знайшла. чи я щось не так зрозуміла?
 
yaolegДата: Неділя, 25.11.2012, 11:58 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Все Ви правильно розумієте. Просто казначейство перестраховується. Можете звернутися до свого головного розпорядника (міськради) нехай чере рішення сесії проведеть придбання меблів для потреб дитсадка і в ньому вкажуть що для потреб вихованців тобто дітей, а не для адміністрації. Цитата із ПКМУ "припинити придбання меблів Для службового користування". А взагалі підійдіть до начальника відділу видатків і поясніть ситуацію. Із будь-якої ситуації є вихід. Просто зазвичай ми йог не бачимо, або ж не хочемо бачити.

P.S. Ця постанова для МБ носить рекомендаційний характер! Якщо ж у Вашої установи немає заборгованості по іншим статтям казначейство немає ніякого права відмовляти в реєстрації зобов'язань у межах кошторисних призначень на поточний бюджетний рік!!!


Повідомлення відредагував yaoleg - Неділя, 25.11.2012, 12:01
 
tinamarДата: Неділя, 25.11.2012, 21:18 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Quote (yaoleg)
Можете звернутися до свого головного розпорядника (міськради) нехай чере рішення сесії проведеть придбання меблів для потреб дитсадка і в ньому вкажуть що для потреб вихованців тобто дітей, а не для адміністрації.

yaoleg, спасибі за відповідь, так у нас і є МБ, головного розпорядника немає. В казначействі при відмові в реєстрації на заборгованість не вказували, тільки на обмеження згідно цієї постанови. Можливо казначей підзабув, що в мене проплата з МБ, а не за державні кошти, адже в нього обслуговуються не тільки с/ради, а можливо постанова в старій редакції, де було написано "бюджетні кошти". Буду виясняти, просто сама для себе перепитала, чи я правильно зрозуміла норми постанови.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 26.11.2012, 22:12 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





tinamar, ещё не забывайте есть вот такая sad
постановление КМУ «О предельных суммах расходов на приобретение автомобилей, мебели, другого оборудования и устройств, мобильных телефонов, компьютеров государственными органами, а также учреждениями и организациями, содержащимися за счет государственного и местных бюджетов» от 04.04.2001 г. № 332
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 14.11.2013, 00:20 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Уважаемые коллеги!
 
В постановлении есть ограничение на ремонт "служебных кабинетов". НИкаких перекрестных ссылок и разъяснений в Лиге не нашла. Что значит "ремонт служебных кабинетов", что туда включается?
 

Добавлено (13.11.2013, 22:20)
---------------------------------------------
Вот, например, выделили новое помещение, там все зорошо, но нужно перепровести освещение, розетки, утсановить батареи (прошлые арендаторы их сняли). Это не ремонт кабинетов, оно будет звучать совсем по-другому. Но я хочу сделать под эти работы дефектный акт, договор с калькуляцией, формы 2-кб, 3-кб (суммы там маленькие).
 
 
Но мало ли кто и как будет трактовать.:blink:

 
KsyushaДата: Понеділок, 18.11.2013, 12:13 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





скажіть, а якщо меблі закуповується за рахунок коштів спецфонду, можна не брати до увагидану постанову?
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » ПОСТАНОВА від 22 жовтня 2008 р. N 943 (Про економію державних коштів, обмеження)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: