Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 27.05.2018, 18:31
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » HELP!!!!!!!Облік системи протипожежної сигналізації!ЯК БУТИ?
HELP!!!!!!!Облік системи протипожежної сигналізації!ЯК БУТИ?
ДОРДата: Четверг, 29.01.2015, 15:38 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
ДОБРЫЙ ДЕНЬ!ПОДСКАЖИТЕ,КТО СТАЛКИВАЛСЯ!У НАС ИНТЕРНАТ-ПРОТИВОПОЖАРНАЯ СИСТЕМА ЕСТЬ на корпусах с отдельным инвентарным номером!По приписанию мы сделали проэкт и установили в декабре сигнализацию на склад(отдельно стоящий)-все проплатили по 2240.Я Бухгалтер новый-на учет в декабре не поставила отдельно.Как теперь поставить на учет систему(там также есть ППКП "Тирас" и блок питания) и нужно ли ставить на учет сам проэкт (его стоимость 5100).Какими проводками это все описать!Очень прошу помочь в моем вопросе!
 
Радистка_КэтДата: Пятница, 30.01.2015, 13:42 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 1087
Награды: 16
Репутация: 25
Статус: Offline
На правах ИМХО. Логика такая

КЕКВ 2240:
13) оплата послуг з побудови, створення і впровадження локальних мереж, систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та
перепускних систем, систем пожежогасіння, гарантованого енергоживлення або
електропостачання, систем кондиціювання робочих або технологічних приміщень,
систем технічного захисту інформації (з урахуванням видатків на їх атестацію), у тому числі оплата пасивного обладнання - монтажних шаф, монтажних коробів,
кабелеводів, кабелів, з'єднувачів, розеток, кріплень, комутаційних панелей тощо,
якщо зазначене обладнання є невід'ємною частиною послуг;


Есть, например, КЕКВ 3110: 12) придбання протипожежного приладдя

В инструкции № 611 (действовала в декабре) написано, что: "Внутрішня телефонна та комп'ютерні мережі, системи безпеки (відеоспостереження) та комплекс охоронно-пожежної сигналізації можуть обліковуватись як окремий інвентарний об'єкт основних засобів.

Раз у вас все это было проведено как поточни по КЕКВ 2240, то о капитализации расходов речи быть не может - никакие проекты вы не приходуете. Я бы не приходовала и систему.

Раньше были разъяснения.

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
Л И С Т
28.05.2010 N 15-04/1243-9248
Про надання роз'яснень
<...>
2. Щодо відображення в бухгалтерському обліку послуг з монтажу та установки охоронно-пожежної сигналізації
Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Державного казначейства України від 25.11.09 р. N 495, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.01.09 р. за N 79/16095, за кодом економічної класифікації видатків 1134 "Оплата послуг (крім комунальних)" здійснюються видатки на створення і впровадження локальних мереж, систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем, пожежогасіння, систем гарантованого енергоживлення або електропостачання, систем кондиціювання робочих або технологічних приміщень, систем технічного захисту інформації (уключаючи видатки на їх атестацію), у тому числі оплата пасивного обладнання - монтажних шаф, монтажних коробів, кабелеводів, кабелів, з'єднувачів, розеток, кріплень, комутаційних панелей тощо, якщо зазначене обладнання є невід'ємною частиною послуг.
Враховуючи вищевикладене, якщо за умовами договору пасивне обладнання є складовою робіт з монтажу пожежної сигналізації, то витрати на проведення його монтажу відносяться на фактичні видатки бюджетної установи.
Відповідно до пункту 2.4 Інструкції N 64 одиницею обліку основних засобів є об'єкт основних засобів. До основних засобів належать матеріальні цінності, які мають вартість більше 1000 грн. за одиницю (комплект) та строк корисної експлуатації більше одного року.
Щодо відображення в бухгалтерському обліку послуг з монтажу та установки охоронно-пожежної сигналізації, то відповідно до пункту 1.15 Інструкції N 64 роботи щодо встановлення структурованої кабельної системи, настройки локальної обчислювальної мережі тощо, а також витратні матеріали (кабельні лотки, монтажні панелі, розетки, коректори тощо), що використані при проведенні таких робіт, не відносяться до вартості необоротних активів, а списуються на фактичні видатки на підставі виправдних документів (актів виконаних робіт тощо).
Вартість витратних матеріалів не містить об'єкта основних засобів, тому підстави для відображення в бухгалтерському обліку об'єктів основних засобів відсутні.
 
ДОРДата: Пятница, 30.01.2015, 15:14 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спасибо, что помогаете!!!!!!!!!!Если смотреть локальный кошторыс-юолбше 1000 есть ППКП "Тирас"-1208 грн., Модуль цифрового автодозвону-1547,01грн. Всего система вышла в 17000 и ПДВ. И как быть с самим прэктом-он больше 5 тыс.Просто на фактические-на 109 он не идет?
 
Радистка_КэтДата: Пятница, 30.01.2015, 15:53 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 1087
Награды: 16
Репутация: 25
Статус: Offline
109 счет - это капитальные. Нет, не приходуется
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » HELP!!!!!!!Облік системи протипожежної сигналізації!ЯК БУТИ?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 | |