Експертиза проектно-кошторисної документації - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Вторник, 06.12.2016, 20:53
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Експертиза проектно-кошторисної документації
Експертиза проектно-кошторисної документації
КузяДата: Среда, 02.07.2014, 16:27 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. В минулому році розроблялася проектно-кошторисна документація на реконструкцію будівлі дитячого садочка під амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Вартість документації відобразили на 141 рах. Тепер заключили договір на експертизу цієї документації і виникло питання: вартість експертизи відразу списувати на фактичні видатки, чи також відносити на 141 рах.? Ніколи з таким не зустрічалася, допоможіть будь ласка.
 
AnimoneДата: Четверг, 03.07.2014, 19:13 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
ИМХО, стоимость экспертизы относиться на КЭКР 2240, п.10

ё-моё!
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Експертиза проектно-кошторисної документації
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |