Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Среда, 23.05.2018, 15:39
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Склад комісії на списання матеріальних цінностей
Склад комісії на списання матеріальних цінностей
Инна1990Дата: Среда, 14.03.2012, 11:32 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 69
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! wink Мене цікавить таке питання: в склад комісії на списання матеріальних цінностей можуть включатися працівники, які працюють по договору ЦПХ? (Спеціаліст та головний бух.,) а також чи можна в.о. директора-(штатний прац.) бути в комісії? Питання дуже ГОРИТЬ!!!! cry cry
 
KlavaДата: Четверг, 15.03.2012, 17:55 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Друзья
Сообщений: 80
Награды: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Загальні вимоги щодо складу комісіі по списанню встановлені Порядком списання об'єктів державної власності , який затверджено постановою КМУ від 8 листопада 2007 р. N 1314.

9. Для встановлення факту непридатності майна і неможливості та /або неефективності проведення його відновного ремонту чи неможливості його використання іншим чином, а також для оформлення документів на списання майна утворюється комісія із списання майна (далі - комісія), головою якої є заступник керівника суб'єкта господарювання, а членами - головний бухгалтер або його заступник, працівники інженерних, технічних, технологічних, будівельних, обліково-економічних та інших служб суб'єкта господарювання, а також залучені за вимогою суб'єкта управління його представники та інші фахівці.

Склад комісії затверджується розпорядчим актом за підписом керівника суб'єкта господарювання.

10. Для встановлення факту непридатності використання майна, що перебуває під наглядом державних інспекцій (автомобілів, нагрівальних котлів, підйомників тощо), суб'єкт господарювання залучає для участі в роботі комісії представника відповідної інспекції, який підписує акт про списання або передає комісії свій письмовий висновок, що додається до акта.

11. У разі потреби та/або необхідності врахування галузевих особливостей списання майна суб'єкти управління можуть залучати для участі в роботі комісії фахівців відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів тощо (за згодою).

Під час списання майна, закріпленого за підприємствами, установами та організаціями, які перебувають у віданні Національної академії наук і галузевих академій наук, до складу комісії в обов'язковому порядку включаються представники державного органу приватизації за місцем розташування майна та місцевих органів виконавчої влади.

 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Склад комісії на списання матеріальних цінностей
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 | |