П`ятниця, 29.03.2024, 02:02
Сайт 
Головна | Все про картки ОЗ-6 та ОЗ-9 - Сторінка 4 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Все про картки ОЗ-6 та ОЗ-9
Все про картки ОЗ-6 та ОЗ-9
Радистка_КэтДата: Середа, 18.02.2015, 17:09 | Повідомлення # 91
Група: Видалені





Поставить отметку о выбытии
 
yaolegДата: Середа, 18.02.2015, 20:29 | Повідомлення # 92
Група: Видалені





Dasha3152, картки обов’язково повинні бути, тому що у Вас є накладна про прийом товару. smile
 
Dasha3152Дата: Четвер, 19.02.2015, 09:17 | Повідомлення # 93
Група: Видалені





Спасибо Вам за ответы, я в бюджете новичек(((, а подскажите пожалуйста, если в этом году мы купим стенд (113 счет) износ в ведомости начислять в конце квартала или сразу при вводе в эксплуатацию???
 
annamastabaeva2510Дата: Четвер, 19.02.2015, 11:13 | Повідомлення # 94
Група: Видалені





50% при вводе, остальные при списании для МНМА, как и было раньше

Повідомлення відредагував annamastabaeva2510 - Четвер, 19.02.2015, 11:13
 
Dasha3152Дата: Четвер, 19.02.2015, 13:38 | Повідомлення # 95
Група: Видалені





Цитата ?annamastabaeva2510 ()
50% при вводе, остальные при списании для МНМА, как и было раньше
меня интересует сама ведомость по износу,  ее составлять на дату ввода в эксплуатацию МНМА или в конце квартала?
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 19.02.2015, 13:43 | Повідомлення # 96
Група: Видалені





На дату ввода в єксплуатацию
 
Dasha3152Дата: Четвер, 19.02.2015, 14:30 | Повідомлення # 97
Група: Видалені





Цитата Радистка_Кэт ()
На дату ввода в єксплуатацию
В нее мне вносить только те МНМА которыя я ввела в эксплуатацию и насчитала износ, (я почему такой странный вопрос спрашиваю, т.к предыдущий бухгалтер делала таую ведомость в конце года и там были все МНМА на которые уже насчитан износ ранее и те которые на протяжении года вводились и на них в отдельной графе был начислен износ)
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 19.02.2015, 14:58 | Повідомлення # 98
Група: Видалені





Может, она делала для удобства, чтобы сверить аналитику и сумму на 132 счете. Я тоже такую ведомость делаю - там в ней видно данные по каждому объекту МНМА, удобно делать передачу, если нужно.
 
Dasha3152Дата: Четвер, 19.02.2015, 17:28 | Повідомлення # 99
Група: Видалені





Цитата Радистка_Кэт ()
Может, она делала для удобства, чтобы сверить аналитику и сумму на 132 счете. Я тоже такую ведомость делаю - там в ней видно данные по каждому объекту МНМА, удобно делать передачу, если нужно.
Спасибо!
 
toraДата: Понеділок, 16.03.2015, 13:41 | Повідомлення # 100
Група: Видалені





Подскажите, организация образовалась 01.01.14. Нам передали ОС. Инвентарніе карточки еще не завели. Теперь пришло время заводить) В общем  есть несколько вопросов:

1. Завожу я карточки каким числом: 01.01.14 или 16.03.15?
2. При смене МВО, мне заводить карточку новую или просто делать запись о внутренем перемещении и все?
3. Інвентарній список ОЗ и Опис інвентарніх карток - делаются раз при заведении, потом только дополняются новіми? Или раз в год каджій раз переписівая все карточки?
 
EVGENIYДата: Понеділок, 16.03.2015, 18:13 | Повідомлення # 101
Група: Видалені





tora, Время заводить не пришло, время заводить ПРОШЛО уже давно smile
 Основні засоби передаються разом з первинними документами (чи їх копіями), або обліковими регістрами (чи їх копіями), або іншими документами, в яких зазначено вартість придбання (створення) основних засобів. У разі якщо такі документи відсутні, первісна вартість визначається на рівні справедливої вартості на дату отримання, оцінка якої проводиться відповідно до законодавства.
Цитата tora ()
1. Завожу я карточки каким числом: 01.01.14 или 16.03.15?
Карточки вы должны были сразу завести т.е. сейчас вы делаете 01.01.2014
Цитата tora ()
2. При смене МВО, мне заводить карточку новую или просто делать запись о внутренем перемещении и все?
При переміщенні основних засобів всередині установи проводиться запис на зворотній стороні картки. 
Цитата tora ()
3. Інвентарній список ОЗ и Опис інвентарніх карток - делаются раз при заведении, потом только дополняются новіми? И

Типова форма N ОЗ-10 (бюджет)

Опис інвентарних карток з обліку основних засобів

Застосовується для реєстрації інвентарних карток, які відкриваються при здійсненні аналітичного обліку основних засобів. Опис складають в одному примірнику в бухгалтерії з метою контролю за зберіганням інвентарних карток. Записи ведуться в розрізі класифікаційних груп основних засобів. 

Типова форма N ОЗ-11 (бюджет)

Інвентарний список основних засобів

Застосовується в місцезнаходженнях (експлуатації) об'єктів основних засобів для пооб'єктного обліку за матеріально відповідальними особами. 

Дані пооб'єктного обліку основних засобів за їх місцезнаходженнями (експлуатації) повинні бути тотожні записам в інвентарних картках обліку основних засобів, які ведуться в бухгалтерії.
 
toraДата: Середа, 18.03.2015, 22:18 | Повідомлення # 102
Група: Видалені





EVGENIY, я правильно поняла:
 Опись инвентарных карт ведется отдельно для 101, 103, 105 и т.д. счетов.
Инвентарный список  это список основных средств конкретного материально ответственного. И хранится этот список у  его, а не в бухгалтерии. Или он делается в двух экземплярах?

И еще вопрос, мы передали здание, инвентарную карту мне и дальше хранить со всеми остальными?

Извените за тупые вопросы, но сейчас осваиваю всю бухгалтерию, т.к главный бухгалтер уходит и я буду выполнять его обязанности. А недочетов очень много...
 
Yasha9316Дата: Четвер, 26.03.2015, 15:05 | Повідомлення # 103
Група: Видалені





Добрий день. підкажіть будь-ласка, чи змінилися  з 2015 р підгрупи по інших необоротніх матеріальних ресурсах. дякую
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Все про картки ОЗ-6 та ОЗ-9
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук: