Четвер, 25.04.2024, 13:53
Сайт 
Головна | 112 рахунок - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » 112 рахунок (отримання підручників з управління освіти)
112 рахунок
fannyДата: Четвер, 13.02.2014, 19:01 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка,  порадою.
Ситуація наступна: ми школа, є своя бухгалтерія, бібліотека. На протязі минулого року з управління освіти були передані підручники. Бібліотекар надав мені реєстри приходу у кінці року на суму 2000 грн., а по даним бухгалтера освіти - 2050 грн. Тобто, 1 чи 2 реєстрів у мене немає і бібліотекар також не може їх знайти (і у її книгах записів немає!) У звіті за рік я враховувала 2050 грн. (бо не прийняли б звіт). Тепер незнаю, що робити. Може можна написати бухг.довідку, що втрачено реєстр і т.п.?
 
AnimoneДата: П`ятниця, 14.02.2014, 15:53 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Цитата fanny ()
Бібліотекар надав мені реєстри приходу у кінці року на суму 2000 грн., а по даним бухгалтера освіти - 2050 грн.

Запросите в освите копии документов. Факт получения книг должна подтверждать подпись лица, которое их получило. Проведите инвентаризацию по факту. В противном случае, взыщите недостачу с виновного лица. Но для того, чтобы корректировать суммы справкой у вас пока нет никаких оснований.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » 112 рахунок (отримання підручників з управління освіти)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: